Агрохімічна компанія

якість, підтверджена часом
1
компанія

Принципи діяльності компанії

Ми піклуємось про те, щоб Ви отримували тільки відмінно надану послугу, тому впровадили системи контролю робочого процесу на всіх рівнях. Власні лабораторії дозволяють нам тримати високий рівень якості продукції. Наша компанія є надійним постачальником кращих добрив, визнаних аграріями Європи та світу. Тільки за 2016-2017 рік на ринок України було відвантажено 110 тисяч тон рідких добрив КАС/ЄвроКАС. 

Ми обрали для себе шлях розвитку, тому постійно працюємо над розширенням власного виробництва, поповненням автопарку та удосконаленням технічного обладнання.

Принципи діяльності компанії
2
виробництво

Власне виробництво

Спеціалісти нашого підприємства у співпраці з профільними науковими центрами розробили широку лінійку добрив з покращеними характеристиками та підвищеним вмістом поживних речовин, мікроелементів і активаторів росту. Вся наша продукція відповідає європейським стандартам якості, що підтверджується сертифікатами.

Загальна виробнича потужність нашої компанії складає більше 350 тисяч тонн добрив на рік. Для виробництва ми використовуємо лише перевірену 
сировину з Узбекистану, Казахстану, Білорусі, РФ, Литви, Грузії, Болгарії, Польщі, Туреччини Кожна партія виготовленої продукції проходить кількаразову перевірку якості до надходження у продаж.
Власне виробництво